Site,apartman yönetim programını şimdi ücretsiz deneyin

Konutunuzu dilediğiniz yerden kolayca yönetin, ödemelerinizin takibatını ve tahsilatını yapın.

Kısaca konsiyon nedir ?

Fiyat Teklifi Al, Yönetmeye Başla!

En uygun fiyat teklifimiz telefonunuza gönderilecektir.

shape

Site,apartman yönetim programı

Konsiyon site ve apartman yönetimi ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak , site , apartman , avm ve iş merkezi yöneticilerine gerçek ve profesyonel site yönetimi programı deneyimi sunar.

Banka entegrasyonları ile kasa gelir ve giderlerinizi otomatik olarak anlık işler aynı zamanda konuta yapılan aidat ödemelerinin tahsilatını anlık ve otomatik olarak yapar. Bu işlemlerden sonra kullanıcıya ödendi bilgisi gönderir , yöneticiye ise işlem ile alakalı bilgilendirme mesajı atar. Site ve apartmanların tüm ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verir.

Konsiyon fiyatlandırma olarakta rakiplerine göre en iyisidir , hizmeti full paket olarak eksiksiz bir şekilde kullanıcılara sunar. Fiyat garantisi verir ve taahhütsüz çalışarak sizi bağlayıcı sözleşmelerden uzak tutar. Banka promosyonu, 6 Ay , 3 yıl , 5 yıl ücretsiz gibi ibarelerle kullanıcılarını aldatmaz. Konsiyon tahhütsüz çalışır , çünkü uygulamasına güvenir ve memnuniyet garantisi verir.

site yönetimi programı

Site Yönetim Programı
Duyurular ve Etkinlikler
Yeni Nesil, Akıllı, Yapay Zekalı Konsiyon'u Beyaz TV Ekranlarında anlattık

Niyaz ile Bugün programının davetlisi olarak katıldığımız BeyazTV ekranlarında uyuglamamızı anlatma fırsatı bulduk , Yeni Nesil, Akıllı, Yapay Zekalı Konsiyon'u Beyaz TV Ekranlarında anlattık. Site ve Apartmanlarda yönetim ve yöneticilerin , muhasebecilerin işlerini kolaylaştıran yazılım olarak tanınan konsiyon'un önemli özelliklerinden bahsettik,  geçtiğimiz haftalarda Bursada gerçekleşen zirvede katılım sağlayan Sn. bakanımız Mustafa Varank'ın övgülerinden bahsettik. 

Video izlemek için tıklayın3. Tesis Yönetim Zirvesinde Yerli ve Milli Yazılımın Önemi Vurgulandı

11 Kasım 2023 tarihinde Bursa'da gerçekleşen 3. Tesis Yönetim Zirvesine pek çok önemli isim katıldı. Teknoloji ve Sanayi Bakanımız Sn. Mustafa VARANK'ın Milli ve Yerli Uygulamaların öneminden bahsetmesi ve standımızı ziyaret etmesi bizleri onure etmiştir. Konsiyon tamamen yerli ve milli imkanlarla geliştirilen kazancının ve vergilerinin bu ülkeye aktığı bir uygulamadır. Bu konunun hassasiyetinden bahsederek yabancı kaynaklı veya yabancı ortaklı yazılımları ne gibi zararlar verebileceğinden bahsetmiştir. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Alinur Aktaş ve Teknoloji Sanayi Bakanımız Sn. Mustafa Varank beyefendiye bizlere olan ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Video izlemek için tıklayınKAMU KURUMLARI VE TESİS YÖNETİM KAMPIMIZI ÖNEMLİ İSİMLER ZİYARET ETTİ

15-17 Eylül tarihlerinde Sakarya Inn Premier otelde gerçekleşeyen Kamu Kurumları ve Tesis Yönetim Kampımızda uygulamamızı sektörün önemli isimlerine anlatma fırsatı bulduk.  Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği Bakanlığı Tesis Yönetim Şube Müdür Yardımcısı Fuat Uzun ve Sakarya Belediye başkanı Ekrem Yüce beyefendinin yanında yüzlerce sektör ilgilisi standımızı ziyaret ederek konsiyon ile ilgili bilgiler aldılar. Kamp süresi boyunca sektörde iş yapan yüzlerce profesyonel ve bireysel yönetimlere uygulamamızı anlatma fırsatı bulduk. Firma yetkililierimizin panelist olarak katıldığı bu kampta Tesis Yönetim Yazılımlarının öneminden bahsettikKonsiyon'u diğer uygulamalardan ayıran önemli özellikleri

Diğer Uygulamalar Konsiyon Uygulaması Bu Nedir ?
Otomatik Aidat Borçlandırma
Otomatik Banka Entegrasyonu
Kasa & Banka Kontrol Robotu
Ücretsiz IVR Borç Sorgulama Servisi
Bağımsız Sanal POS altyapısı
Ücretsiz Sınırsız Bildirim
Gecikme Tazminatı Yok Var
POS Komisyon Farkı Var Yok
Şeffaf Gelir Paylaşımı Yok Var
Taahhüt Var Yok
Gelişmiş Raporlama Yok Var
Sabit Fiyat Garantisi Yok Var
Piyasa Ücret Ortalaması Yüksek Uygun
Online PDF Makbuz Yok Var
Yedekleme Periyodu - Her 10 Dakikada Bir
Uygulamala Eğitimi Ücretli Ücretsiz
Yönetici Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Ücretsiz
Üye Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Var
Toplantı Odası Yok Var
Plaka Tanıma Sistemi Entegrasyonu Ücretli Ücretsiz
Tur Kontrol - Personel Denetimi Ücretli ~ 50.000 TL Ücretsiz
Web Sitesi Ücretli Ücretsiz ( Örnek Site İçin Tıklayın )
Full Sürüm Lisans ( Eksiksiz Modül ) Ücretli Değişken Paket Full Sürüm Sabit Fiyat
İcraya Verme Özelliği Yok Var
Borcu Yoktur Yazısı Yok Var
İhtar Yazısı Yok Var
Ücretsiz Hesap Uzmanı Desteği Yok & Ücretli Var
Uzaktan Ücretsiz Destek Yok Var

Kampanyalar

ico-bkg
Profesyonel Yönetim Firmalarına Özel - "İlk Projeniz Bizden Hediye" Kampanyası
Bu kampanya ile konsiyon'u denemek isteyen firmalara ücretsiz bir şekilde kullanım imkanı sunmayı hedefledik. Konsiyon'un tüm modülleri aktif olarak verilecek , çalışmak istemeniz halinde taban fiyat ile sizlere destek vereceğimizi tahhüt ederiz.

Kampanya Koşulları
* 100 Daire ve altı ilk projenizde geçerlidir.
* Kampanya taahhütsüzdür.
* Yönetim firması olduğunuzu ispat eden belge gereklidir.
* Bir sonraki projenizide konsiyon'a taşımanız halinde bu ilk projeniz çalıştığınız süre boyunca faturanızdan düşülecektir.


ico-bkg
Arkadaşını Getir Kampanyası
Bu kampanya ile komşu binasını yada yönetici arkadaşını konsiyon' a kazandıran değerli yöneticilerimizden mevcut ayın faturası silinecek veya talep etmesi halinde bu fatura bedeli kendisine ödenecektir.

Kampanya Koşulları
* Konsiyon'un aktif müşterisi olmanız gerekir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde size ait bir fatura silinir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde takip eden ayın 1. günü ödeme işlemi yapılır.


ico-bkg
Yönetici ve Üye Mobil

Tüm ürünlerimizde yönetici ve üye tarafına mobil uygulama ile konsiyon'a giriş imkanı sunmaktayız , burada site ve apartman üyeleri ve yöneticileri telefonları ile heryerden işlemlerini yapabilmekteler.

ico-bkg
Kullanışlı Özellikler

Yöneticilerimizin ve uzmanlarımızın tecrübeleri ile işlevselliği destekleyen özelliklerimiz sayesinde , uygulamanın etkinliğini arttırdık. Bazı önemli özelliklerimiz ile işleri inanılmaz kolaylaştırdık.

ico-bkg
Yüksek Performans

Tüm kullanıcılarımızı yüksek performanslı sunucularımızda barındırıyoruz , her 10 dakikada bir yedekleyerek verilerinizi güvenle saklıyoruz.

ico-bkg
Modüler Destek

Sitenizin ve Apartmanınızın ihtiyacınıza göre modüler yapımızı geliştirerek talep ettiğiniz modülleri bizlere iletmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde ekibimiz ile bu modülleride hayata geçirerek işlerinizi kolaylaştırmaktayız.

ico-bkg
Eğitim Desteği

Konsiyon kullanımını eğitim videoları ile kısa bir süre içerisinde yöneticilerimize öğretiyoruz. Kolay yapısı ile hiç zorlanmadan 1-2 gün içerisinde rahatlıkla konsiyon'u kullanabilmektesiniz.

ico-bkg
Hesap Uzmanı Desteği

Yöneticiler ve üyelerimizin her daim yanındayız , konsiyon kullanımı veya yaşanılan sorunlarda anında hesap uzmanlarımıza ulaşarak , uzaktan bağlantı programlarıyla anında ve yerinde destek alabilmektesiniz.

Müşteri Yorumları

Birlikte çalıştığımız kıymetli müşterilerimizin , konsiyon ile ilgili düşünceleri.

YEŞİL YAMAÇ SİTESİ SN. HALİL ÖZORMANCIK - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Yeşil Yamaç Sitesi Merhaba. Ben İstanbul Üsküdar’da yapı konut faaliyeti gösteren Yeşil Yamaç Kooperatif Başkanı Halil Özormancık. Biz Site ve Kooperatif tüzel kişilikleri olarak Konsiyona 2022 Haziran ayında geçtik. Geçişimizin hemen sonrasında da klasik site aidat borçlandırmalarının yanında imar barışı kapsamında yüksek meblağların işlem gördüğü tapu çalışmalarımız oldu. Bu kapsamda dar zamanda hızlı çözümler üretmemiz ve bunu da sürekli üyelerimizle iletişim halinde yapmamız gerekiyordu. Konsiyon vasıtasıyla bu borçlandırma ve tahsilatlarımızı kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilme imkanı sağladık. Gerekli borçlandırmalardan üyelerimiz mobil ve web uygulamaları sayesinde hızlıca haberdar olabildi. Bunun yanında Konsiyonun sağlamış olduğu uygulama ve whatsapp duyuru, mesajlaşma imkanlarıyla da üyelerimizin süreçlerden sürekli haberdar olmasını sağladık. Bahsetmiş olduğum münferit projelerin haricinde de site yönetiminde periyodik otomatik borçlandırma imkanlarıyla da efor harcamadan gereken borçlandırmaları sistem üzerinden yapabilmekteyiz. Banka entegrasyonu ve Sanal pos ödeme kanalları vasıtasıyla da tahsilatlar, anında yorulmadan borçlandırmalardan düşebilmektedir. Konsiyonun güzel yanlarından biri de bankaya ödeme kanallarından yapılan tahsilatlardaki düzensiz açıklamaların anlamlı veriye dönüştürülebilmesi ve bu verilerinde çok katmanlı gruplandırmalar ile hızlı ve kolay analiz yapma imkanı sunmasıdır. Büyük oranda Konsiyon algoritmasıyla sağlanan veri yapısının; kullanıcı tarafından da işin başında iyi bir tasarım yapması elzemdir. Veri yapısı ve gerekli gruplamalar ilk etapta güzel tasarlanabilirse sonrasında mekanizma hayatı kolaylaştırmaktadır. Tüm muhasebe ve iletişim becerilerinin yanında Konsiyon; İcra takip, Destek talep, Dosya, sözleşme, tesis yönetimi, Site giriş çıkış kayıt gibi bir çok modülleri ile ek kolaylıklarda sağlamaktadır. Bir yazılımcı olarak ta, tasarlanmış algoritmik kurguyu başarılı bulduğumu ifade etmek isterim. Sistem değiştirme aşamasında çok endişe duyduğumuz kullanıcı desteğini de Konsiyon ekipleri sayesinde de kolay erişim ve hızlı müdahale ile sürekli yanımızda hissettik. Ayrıca geri bildirim ve önerilerimizin dikkate alınarak hızlı bir şekilde uygulamada hayata geçirildiğini görmekte bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Bu sebeple Konsiyon ekibine teşekkür ediyorum.

Mustafa DİNCAL
NAZ KONUTLARI
Kahramanmaraş
 

Yücel AK
SİSTEM YÖNETİM
KAYSERİ

Kadir GÜL
GÜL APARTMAN YÖNETİMİ
İSTANBUL


Site,apartman,rezidans,avm,sanayiler veya işyerleri neden yazılım kullanmalılar ?

Yönetim yazılımı sadece aidat takibinden ibaret değil , yaşam alanlarını 360 derece her yönüyle yönetebileceğiniz önemli fonksiyonlara sahiptir.

Finansal Düzen & Muhasebe

Konsiyon site yönetim yazılımı bir sitedeki finansal düzeni ve güveni sağlayarak üyeler ile yönetim arasında bir köprü görevini üstlenir. Aidat ödeme imkanları ile konsyon site yönetim programının para akışını kusursuz ve otomatik şekilde işlemesi , gelir ve giderimizin doğru şekilde tutulmasına katkı sağlar. Bize sadece bu finansal hareketleri raporlamak kalır.

Tesis Yönetimi & Rezervasyon

Toplu yaşam alanlarında bazen yoğunluk sebebiyle bir havuza saatlik kontenjan koymak gerekebilir konsiyon'da bulunan rezervasyon modülü ile bu mümkündür , bunun yanında tesis yönetim modülü ile örneğin fitness salonuna abonelik sistemi kurarak dışardan ve içerden fitness salonuna gelecek üyelerin takibi yapılabilir.

Sayaç Okuma Modülleri

Sayaç okuma modülleri site ve apartmanlarınızda sayaç okuma işlemi yapabiliyorsunuz. Doğalgaz, Elektrik, Soğuk Su ve Sıcak Su okumaları yaparak bunları sisteme yanstırabilirsiniz. Sayaç okuma şirketlerine binlerce liralar vermenize gerek kalmadan bu işlemleri konsiyon üzerinden kusursuz yapabilirsiniz.

Üye ile yönetim arasında iletişim ortamı sağlar

Konsiyon üyeleri bulundukları tesiste bir sorun yaşadığında veya yönetime iletmek istedikleri bir sorunu yada talebi doğrudan konsiyon mobil üzerinden ileterek yöneticiye anında bildirimlerin ulaşması sağlanır.

Giriş - Çıkış takibi ile güvenlik artar

Konsiyon'un tüm müşterilerine ücretsiz şekilde sağladığı giriş çıkış takibi modülü ile siteler daha güvenli alanlar haline geldi. Örneğin; Bu yetki güvenlik personeline tanımlanarak siteye giren ziyaretçinin hangi saatte girdiği ve hangi araçla hangi daireye geldiği bilgisinin kaydı tutulur ve daire üyesine ziyaretçi siteye giriş yaptığı anda bilgi verilir.

Personel Maliyetlerini Düşürür

Konsiyon'un en önemli noktalarından biride personel maliyetlerini düşürmesidir , %100 Otomatik banka entegrasyonu ile bir muhasebeci yada mali müşavirin yapacağı işi kusursuz bir şekilde ve otomatik olarak yapar. Bunların sadece takibi ve raporlanması kalır.

Merak ettiğiniz sorular için bize iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz

Konsiyon ile Sınırsız Limitsiz Bildirim Gönder

Konsiyon'un en çarpıcı özelliklerinden biride bildirim sistemidir, sadece kat malikleri ,sadece kiracılar veya sadece borcu olanlar gibi filtreler yaparak üyelerinizi getirerek tüm üyelerinizi siteniz ve apartmanınız veya genel konularla alakalı bilgilendirebilirsiniz. Doğrudan üyelerinizin telefon numarasına iletilecek bu mesajların bir sınırı yada kotası yok , aynı zamanda ücretsizdir.