konsiyon-loader

Site, Apartman yöneticilerinin işlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Konsiyon yönetimlere en uygun fiyatlarla , kolay ve pratik bir yönetim imkanı sunar. Sağladığı hizmet ile bir çok yöneticinin işlerini kolaylaştırır. Banka entegrasyonu ile site yönetiminin gelir ve giderini otomatik olarak işler.

Site Yönetim Programı
Yönetici Mobil ile Heryerden Yönetin

Yöneticilerimiz için özel olarak geliştrdiğimiz konsiyon yönetici mobil uygulaması ile heryerden işlerinizi takip edin , banka hareketlerinizi ve üyelerinizin borç durumlarını görün , gelir ve giderlerinizi dünyanın neresinde olursanız olun oturduğunuz yerden cep telefonunuzla işlerinizi takip edin.

Yönetici Mobil Uygulaması ile neler yapabilirim ?
  • Mobil yönetici ile tüm muhasebesel veri girişlerinizi yapabilirsiniz , bunun yanında banka entegrasyonunu yönetebilir ve ödemelerinizi işleyebilirsiniz.

  • Tüm carilerinizi ve site üyelerinizi görebilir borç durumlarını ve ekstrelerini takip edebilirsiniz.

  • Site,apartman üyelerinize borç bildirimleri göndererek , arıza ve destek taleplerine mobilden cevap verebilirsiniz.

  • Sayamadığımız bir çok modül ile çarşıda pazarda heryerde konutlarınızı rahatlıkla yönetin.

Yönetici Mobil

 

 

 

 

 

 

 

Yöneticilerin İşi Artış Çok Kolay!

Konsiyon'un bina yöneticileri için özel olarak hazırlamış olduğu panel ile herşey çok rahat ve anlaşılır. İş gücünü ve muhasebesel iş yükünü ortadan kaldıran konsiyon uygulaması ile tanışmak ve detaylı eğitim almak istermiydiniz ?

Bankalar Toplamını Görün

Banka entegrasyonu ile yöneticiler banka hesaplarının toplamlarını konsiyon ekranında görürler, bunun yanında banka hareketlerini kolayca görebilme ve işleyebilme imkanı bulurlar.

Site Üyelerini Yönetin

Tüm site üyelerinize otomatik hesap oluşturabilir ve bunları yönetebilirsiniz. Plakalarını girerek plaka tanıma sistemi ile entegre edebilirsiniz.

Finansal Raporlar

Finansal raporlar ile tüm kasa hareketlerinizi izleyin , aylık ve yıllık bazda harika raporlar alın , dilerseniz bunları excel şablonuna dökün.

Tek Ekranda Yüzlerce Siteyi Yönetin
  • Tek bir ekrandan birden fazla sitenizi rahatlıkla yönetebilmektesiniz.

  • Firma Yönetimi ekranı ile firmalar kendi ön muhasebelerini tutabilirler.

  • Konutlarım sekmesine girerek tüm kasaların tutup tutmadığını anlık görebilmektesiniz.

Yönetici

Kampanyalar

ico-bkg
Profesyonel Yönetim Firmalarına Özel - "İlk Projeniz Bizden Hediye" Kampanyası
Bu kampanya ile konsiyon'u denemek isteyen firmalara ücretsiz bir şekilde kullanım imkanı sunmayı hedefledik. Konsiyon'un tüm modülleri aktif olarak verilecek , çalışmak istemeniz halinde taban fiyat ile sizlere destek vereceğimizi tahhüt ederiz.

Kampanya Koşulları
* 100 Daire ve altı ilk projenizde geçerlidir.
* Kampanya taahhütsüzdür.
* Yönetim firması olduğunuzu ispat eden belge gereklidir.
* Bir sonraki projenizide konsiyon'a taşımanız halinde bu ilk projeniz çalıştığınız süre boyunca faturanızdan düşülecektir.


ico-bkg
Arkadaşını Getir Kampanyası
Bu kampanya ile komşu binasını yada yönetici arkadaşını konsiyon' a kazandıran değerli yöneticilerimizden mevcut ayın faturası silinecek veya talep etmesi halinde bu fatura bedeli kendisine ödenecektir.

Kampanya Koşulları
* Konsiyon'un aktif müşterisi olmanız gerekir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde size ait bir fatura silinir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde takip eden ayın 1. günü ödeme işlemi yapılır.


Ücretsiz Otomatik Banka Entegrasyonu

Konsiyon yöneticilerin iş yükünü ortadan kaldırarak gelir ve gideri %100 otomatik işler. Gelen aidat tahsilatlarını otomatik bir şekilde yapar ve konut üyesine teşekkür mesajı gönderir. Yöneticiye işlem ile ilgili bilgilendirir. Bu işlemleri kusursuz yapar.

Ücretsiz Sınırsız Mesaj

Biliyorsunuzki Sms çok maliyetli bir iştir bu sebeple , Konsiyon kullanan yöneticilere özel olarak geliştirdiği sistemle, artık sms için ücret ödemeyecek , Konsiyon'da konut üyelerinin telefolarına doğrudan gönderilen mesajlar sınırsız ve tamamen ücretsizdir.

Taahhüt Yok

Tahhütüne güvenen firmalarla değil , işine güvenen firmalarla çalışın. Konsiyon hiç bir müşterisine tahhüt imzalatmaz onlara hizmet ve memnuniyet garantisi verir, fiyatları sabit ve yıllık artış miktarı bellidir , bunu size sözleşme ile garanti eder.